środa, czerwiec 12, 2024

Ważne !!!

 Proszę o zapoznanie się z Ustawą, która nakłada obowiązki także na odbiorców towarów wrażliwych ( paliwa, olej opałowy).

  • Ustawa obowiązuje od 17.4.2017 r
  • Kary ustawowe wchodzą z dniem 1.5.2017
  • Trzeba stworzyć konto na puesc.gov.pl w celu potwierdzania każdorazowo dostaw na podstawie otrzymywanego od nas klucza autoryzacyjnego dostawy i numeru SENT
  • Potwierdzenia trzeba dokonać w ciągu jednego dnia roboczego od dokonania dostawy
  • WAŻNE : Proszę wysłać do nas zwrotnego maila z informacją w formie oświadczenia wystawionego przez Waszą firmę na jakie adresy email będą wysyłane klucze autoryzacyjne i numer SENT . Bez w/w oświadczenia nie będziemy mogli zrealizować dostawy.!

Promocje:

  • olej opałowy lekki - dostawa gratis

  • olej napędowy (ON) -  dostawa gratis

Zamówienia:

tel. 502 218 034

biuro@tankoil.pl

fax.(12) 283 99 36

Dostawa:

Zamówienia realizujemy do 24h. Towar dowozimy bezpłatnie: Kraków, małopolska, śląsk

Ważne ! jak kupić Paliwo/ olej opałowy

 sprawdź jak to zrobić szybko - instrukcja ↓↓↓

Zakup PALIWA/ oleju opałowego od 1 luty 2020r - co potrzebne ?

 

Zgłoszenie urządzeń grzewczych:

https://puesc.gov.pl/web/guest/uslugi/zarejestruj-sie-jako-podmiot-olejowy

Zbiorniki - dzierżawa / wynajem

Tankoil zbiornik na paliwo2500 lt, 5000 ltr

 

Paliwa Kraków

zadzwoń

tel. 502 218 034

 

Pamiętaj !!!!!

O  OBOWIĄZKU UZYSKANIA

ZAAWANSOWANEGO POZIOMU DOSTĘPU DO PUESC

Obowiązek dotyczy:

  • od 1 lutego 2020 r. podmiotów odbierających, które uzupełniają zgłoszenia o informację o odbiorze towaru (zamykają zgłoszenie w SENT_100 lub SENT_200).

Olej Napędowy

Olej napędowy Ekodiesel ULTRA zawiera pakiet dodatków uszlachetniających poprawiający smarność i odporność na utlenianie, zmniejszający zadymienie spalin, działający przeciwkorozyjnie i biobójczo, o działaniu deemulgującym oraz przeciwpiennym, może również zawierać znacznik, a dzięki zawartości w detergentów poprawia się czystość wtryskiwaczy paliwa. Szczególnie istotna dla ochrony środowiska jest zawartość siarki w paliwie Ekodiesel Ultra poniżej 10 mg/kg, a utrzymywanie liczby cetanowej powyżej 51 jednostek wpływa na ograniczenie zużycia paliwa i ułatwia rozruch zimnego silnika.

Olej opałowy lekki

Olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus jest nowoczesnym paliwem grzewczym znajdującym zastosowanie w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, kotłach parowych, piecach przemysłowych oraz technologicznych.  Oferowany przez nas produkt jest idealnym źródłem ciepła dla obiektów nie posiadających dostępu do sieci przesyłowej gazu ziemnego.

 

tel. 502 218 034