piątek, lipiec 12, 2024

Obowiązki informacyjne RODO

 

 

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest FUH TANK-OIL z siedzibą w Wola Filipowska, ul. Sadowa 1, 32-065 Krzeszowice, , NIP 9441819142, ; dane kontaktowe: 502 218 034, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych może być w zależności od rodzaju zagadnienia:
 3. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenie) – wyrażona zgoda,
 4. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia – realizacja umowy lub działania zmierzające do jej zawarcia,
 5. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia – wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze,
 6. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia – wykonywanie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.
 7. Celem przetwarzania Państwa danych osobowych jest:
 8. udzielenie odpowiedzi na Państwa zapytanie,
 9. w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, przesyłanie Państwu informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej,
 10. zawarcie umowy z Administratorem oraz realizacja postanowień takiej umowy,
 11. wypełnienie obowiązków nałożonych na Administratora przez przepisy prawa,
 12. ustalenie, dochodzenie lub obrona przed ewentualnymi roszczeniami przysługującymi Administratorowi jako prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora,
 13. prowadzenie statystyk, analiz, zestawień etc. – na potrzeby Administratora jako prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora.
 14. Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być: spółki z grupy Arge, organy administracji publicznej, podmioty świadczące usługi prawne, doradcze, księgowe etc. oraz inne podmioty świadczące usługi na zlecenie Administratora, w zakresie oraz celu zgodnym z celem przetwarzania danych osobowych i przepisami prawa
 15. Podane dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny dla udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub zgodny z przepisami powszechnie obowiązującego prawa w odniesieniu do charakteru Państwa sprawy i nie dłuższy niż maksymalny okres przedawnienia ewentualnych roszczeń wobec Administratora lub inny, jeżeli stosowne przepisy tak stanowią.
 16. Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do ich przenoszenia.
 17. Przysługuje Państwu prawo do wycofania udzielonej zgody (jeżeli taka zgoda jest podstawą przetwarzania danych osobowych) na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 18. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 19. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udzielenia odpowiedzi dotyczącej Państwa zapytania lub załatwienia Państwa sprawy. W przypadku realizacji umowy z Administratorem lub podejmowania działań zmierzających do jej zawarcia, podanie danych osobowych jest warunkiem umownym lub warunkiem jej zawarcia i są Państwo zobowiązani do ich podania. Odmowa podania danych osobowych może skutkować odmową zawarcia umowy z Administratorem, a gdy ją zawarto – wstrzymaniem jej realizacji lub jej rozwiązaniem.

Promocje:

 • olej opałowy lekki - dostawa gratis

 • olej napędowy (ON) -  dostawa gratis

Zamówienia:

tel. 502 218 034

biuro@tankoil.pl

fax.(12) 283 99 36

Dostawa:

Zamówienia realizujemy do 24h. Towar dowozimy bezpłatnie: Kraków, małopolska, śląsk

Ważne ! jak kupić Paliwo/ olej opałowy

 sprawdź jak to zrobić szybko - instrukcja ↓↓↓

Zakup PALIWA/ oleju opałowego od 1 luty 2020r - co potrzebne ?

 

Zgłoszenie urządzeń grzewczych:

https://puesc.gov.pl/web/guest/uslugi/zarejestruj-sie-jako-podmiot-olejowy

Zbiorniki - dzierżawa / wynajem

Tankoil zbiornik na paliwo2500 lt, 5000 ltr

 

Paliwa Kraków

zadzwoń

tel. 502 218 034

 

Pamiętaj !!!!!

O  OBOWIĄZKU UZYSKANIA

ZAAWANSOWANEGO POZIOMU DOSTĘPU DO PUESC

Obowiązek dotyczy:

 • od 1 lutego 2020 r. podmiotów odbierających, które uzupełniają zgłoszenia o informację o odbiorze towaru (zamykają zgłoszenie w SENT_100 lub SENT_200).

Olej Napędowy

Olej napędowy Ekodiesel ULTRA zawiera pakiet dodatków uszlachetniających poprawiający smarność i odporność na utlenianie, zmniejszający zadymienie spalin, działający przeciwkorozyjnie i biobójczo, o działaniu deemulgującym oraz przeciwpiennym, może również zawierać znacznik, a dzięki zawartości w detergentów poprawia się czystość wtryskiwaczy paliwa. Szczególnie istotna dla ochrony środowiska jest zawartość siarki w paliwie Ekodiesel Ultra poniżej 10 mg/kg, a utrzymywanie liczby cetanowej powyżej 51 jednostek wpływa na ograniczenie zużycia paliwa i ułatwia rozruch zimnego silnika.

Olej opałowy lekki

Olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus jest nowoczesnym paliwem grzewczym znajdującym zastosowanie w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, kotłach parowych, piecach przemysłowych oraz technologicznych.  Oferowany przez nas produkt jest idealnym źródłem ciepła dla obiektów nie posiadających dostępu do sieci przesyłowej gazu ziemnego.

 

tel. 502 218 034